Охоплення учнів харчуванням

Організація харчування перебувала під постійним контролем адміністрації закдаду освіти протягом 2019/2020 навчального року. Стан охоплення та якість харчування щомісяця аналізували на нараді при директорі. Для учнів пільгових категорій організовано безкоштовне гаряче харчування. Також безкоштивно харчувалися 208 учнів 1-4-х класів, у групі продовженого дня за кошти батьків харчувалося 90 учнів, що становить 100%.

Проінформовано всіх батьків про правила одержання безкоштовного харчування та вимоги до оформлення документів. Постійно ведеться облік учнів, які отримують безкоштовне гаряче харчування, а також гаряче харчування за кошти батьків.

Упродовж 2019/2020 навчального року було вжито невідкладних заходів щодо створення умов для організації харчування дітей. Організовано повноцінне, безпечне й якісне харчування дітей (замовлення та прийняття до закладу безпечних і якісних продуктів харчування та продовольчої сировини в необхідній кількості, додержання умов і термінів їхнього зберігання, технології виготовлення страв, правил особистої гігієни працівників харчоблоку, виконання норм харчування тощо). Розроблено та затверджено режим і графік харчування дітей у їдальні ліцею.

Здійснено бракераж сирої та готовї продукції, результати занесено до журналу бракеражу приватним підприємцем та медичною сестрою.

Регулярно складали двотижневе та щоденне меню приватний підприємець та медична сестра ліцею на підставі орієнтованого двотижневого меню-розкладки, яке затверджував директор ліцею. Дирекція ліцею, класні керівники медична сестра проводили роз’яснювальну роботу серед батьків щодо організації харчування в сім’ях дітей різного віку.

У їдальні ліцею заборонено продаж виробів швидкого приготування, чіпсів, кремових виробів, використання продуктів, які містять синтетичні барвники, ароматизатори, посилювачі смаку, консерванти.

У ліцеї було посилено протиепідемічні заходи щодо запобігання спалахам гострих кишкових захворювань і харчових отруєнь. Класні керівники постійно проводять серед учнів і батьків роз’яснювальну роботу щодо особистої гігієни, режиму харчування, вживання безпечних і якісних продуктів.

Учнів ліцею забезпечено питтєвою водою гарантованої якості.

Питання щодо організації харчування учнів розглядали на педагогічних радах, загальношкільних та класних батьківських зборах, звіті директора ліцею перед громадськістю.

У 2020/2021 навчальному році адміністрації ліцею небхідно продовжити контроль за організацією якісного харчування учнів. Слід також спрямувати зусилля на покращення матеріально-технічної бази їдальні, посилити контроль за чергуванням педагогів у їдальні закладу освіти.

Кiлькiсть переглядiв: 795