Цивільний захист

На виконання вимог Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», «Положення про допризовну підготовку», наказу по школі від 01.03.2020 р. №1 «Про підсумки роботи з цивільного захисту в 2019 році і завдання на 2020 рік», плану підготовки цивільного захисту на 2019/2020 навчальний рік у закладі освіти проводилась відповідна робота.

Основні завдання щодо підготовки цивільного захисту ліцеєм в цілому виконано.

Проведено навчання керівного складу невоєнізованих формувань, працівників ліцею відповідно до Типової програми навчання працівників закладів загальної середньої освіти.

Відповідно до графіка проходження навчання цивільного захисту у 2020 році при обласному навчально-методичному центрі цивільного захисту пройшли підготовку заступник директора ліцею з навчально-виховної роботи Лесевич О.Д. та вчитель предмету «Захист Вітчизни» Соківка І.В.

Згідно з планом показового Дня цивільного захисту проведено теоретичні заняття з учнями 5-11-х класів. практичні заняття перенесено на наступний навчальний рік через умови, що склалися внаслідок карантину, пов’язаного з COVID-19.

У березні 2020 року проведено заняття евакуації учнів 5-11-х класів, пов’язане з наслідками пожежегасіння. Проведення евакуації показало здатність колективу ліцею щвидко й організовано вивести дітей з приміщення закладу освіти, надати перщу долі карську допомогу.

З урахуванням надходження нових документів поновлено шкільну документацію з цивільного захисту. На базі ліцею функціонує пункт безпечного розміщення евакуйованого контингенту учнів.

Начально-матеріальна база ліцею на задовільному рівні і дозволяє \ проводити відповідну роботу з питань захиту життя та здоров’я у надзвичайних ситуаціях.

Кiлькiсть переглядiв: 535