Охорона праці

З метою створення безпечних умов роботи й охорони праці було здійснено перевірку електричного обладнання на заземлення, розроблено функціональні обов’язки з питань охорони праці для всіх категорій працівників, розроблено та затверджено правила техніки безпеки під час організації освітнього процесу в кабінетах фізики, хімії, біології, майстерні, спортивної зали. Своєчасно проводились вступні інструктажі та інструктажі на робочому місці співробітників закладу і учнів. Проведено атестацію робочих місць щодо відповідності вимог техніки безпеки, забезпечено дотримання санітарно-гігієнічного режиму.

З метою створення належних безпечних умов праці було оформлено необхідні акти-дозволи на проведення навчальних занять у кабінетах, дозвіл СЕС на експлуатацію харчоблоку, паспорт санітарно-технічного стану ліцею.

Щороку за планом роботи закладу освіти проводяться навчання працівників ліцею з питань охорони праці, техніки безпеки, пожежної безпеки тошо. У закладі ведуться відповідно до нормативних вимог журнали з реєстрації всіх видів інструктажів з питань охорони праці працівників та учнів ліцею.

Протягом 2019/2020 навчального року випадків виробничого травматизму серед працівників ліцею не було.

Кiлькiсть переглядiв: 539